پيش بارگذار بروك

درباره ما
کافه اجایل همراه همیشگی شما

rawpixel-unsplash-01

ما چهار نفر، از سال ۱۳۹۰ اولین زمزمه‌های تفکر چابک در ایران را شنیدیم و کنجکاو بودیم که در این مورد بدانیم و یاد بگیریم ،از همان اول به این باور رسیدیم که بهترین کار برای فهم و یادگیری چابکی این است که علاوه بر کسب دانش ، آستین‌هایمان را هم بالا بزنیم و خودمان همه آنچه که می‌آموزیم  را از نزدیک تجربه و لمس کنیم. چرا که معتقدیم تجربه‌گرایی کلید فهم چابکی است. ما در این مسیر هیجان‌انگیز بارها زمین خوردیم ولی تجربه کردیم و شجاعانه ادامه دادیم تا هر روز بیشتر بیاموزیم

 مجموعه‌های زیادی را همراهی کردیم و همراهشان بزرگ شدیم. چالش‌های شرکت‌های بزرگ و کوچک و متوسط را در این راه شناسایی کردیم و ساعت‌ها در مورد این چالش‌ها مطالعه ، تجربه و بحث نمودیم. بارها دیدیم که تجربیات ما با آنچه انتظار داشتیم سازگار نبود و به دنبال راهکارهای خلاقانه‌تری گشتیم تا این چالش‌ها را از دیدگاهی دیگر بنگریم و حل کنیم. بعد از طی ده سال همراهی در سفر چابکی شرکت‌های مختلف از قبیل بامیلو ، توسن، ایرانسل ، دیجی‌پی ، همراه اول و … و ارائه مشاوره به ده ها شرکت و استارتاپ و برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد برای صدها تیم، هر کدام از ما  با کوله باری از تجربه این بار در اسنپ به هم رسیدیم و تیمی را تشکیل دادیم که بتواند با تکیه بر دانش و تجربه‌اش شرکتی به بزرگی اسنپ را در تحول چابکی‌اش مربیگری کند.

iphone-01
ss

از سال  ۹۸، اسنپ با تکیه بر این دانش و تجربه به ما اعتماد کرد و سفر منحصر بفرد چابکی خود را شروع کرد و بعد از سه سال امروزه می تواند در عین بزرگی و گستردگی، خود را شرکتی موفق در زمینه چابکی بداند.  کار کردن این تیم حرفه ای در کنار هم بابی شد برای تولد کافه اجایل.

کافه اجایل، با این تفکر به وجود آمد که به سازمان ها و شرکت ها کمک کند تا در سفر چابکی خود، مجبور نباشند چرخ را از اول اختراع کنند. ما می‌خواهیم همه بتوانند با تکیه بر دانش و تجربه ای که از همراهی شرکت های بزرگ و کوچک دیگر به دست آمده‌است مسیر پرخطر چابکی را به سلامت طی کنند. ما در کافه‌ اجایل مربی شما هستیم برای اینکه چابکی را بیاموزید، خودتان تجربه اش کنید و بتوانید در شرکت یا تیمتان به صورت سالم پیاده سازی‌اش کنید. ما علاقمندیم که در این سفر طولانی، هیجان‌انگیز و پرمخاطره در کنار شما باشیم.